Rozvoz vody

Barely vody

Bez vody není života, toto stařičké pořekadlo známe bezesporu všichni. Také všichni dobře víme, jak je nezbytné dodržovat pitný režim.

Proto Vám naše společnost nabízí rozvoz kvalitní pramenité vody značky Aqua Plus ve vratných i nevratných obalech.

Pramenitá voda Aqua Plus, čerpaná z podzemních zásob v lokalitě Kobylnice nedaleko Kutné Hory, splňuje nejpřísnější standardy a normy, jak se můžete přesvědčit prostudováním přiložených tabulek a protokolů, v ideálním případě i samotným ochutnáním. Rozbor vody
(formát PDF, 2,6MB)

Hlavními výhodami vody v barelech je nízká cena oproti vodě v klasických PET lahvích, zaručená čerstvost, jednoduchá a rychlá obsluha a možnost používat vratné, tedy ekologicky šetrné obaly. Díky našemu kompletnímu servisu Vám navíc odpadne řada starostí, barely zdarma přivezeme a odvezeme. Součástí služby je i možnost pronajmutí nebo zakoupení výdejníků na vodu, tzv. aquamatů.

Ceny vody a dalších produktů

Nahlédněte do našeho ceníku pro zjištění aktuálních cen vody v barelech, aquamatů a jejich pronájmů a dalších našich produktů.

Rozvoz vody zajišťujeme v těchto lokalitách: Praha, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Skuteč, Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov, Kolín, Přelouč, Kutná Hora, Čáslav, Poděbrady, Mladá Boleslav a jejich okolí.

Pro více informací nebo provedení objednávky nás neváhejte kontaktovat →.

Mapa rozvozu vody naší společností